دارایی شهردار شهرداری انتخابات اصلاح طلب

دارایی: شهردار شهرداری انتخابات اصلاح طلب روز گذشته شورای شهر محسن هاشمی اصلاح طلبان شورای شهر تهران گرایش اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سناریوسازهای کذاب مجازات می‌شوند؟ ، طارمی – طاهری، دروغ بزرگ!

صحبت‌های مهدی طارمی راجع به پیوستنش به ریزه‌اسپور و محرومیت پرسپولیس و جریمه چند میلیاردی، نشان می‌دهد که یک “دروغ سازمان‌یافته،” پشت پرده تمام ماجراها هست. درو

سناریوسازهای کذاب مجازات می‌شوند؟ ، طارمی - طاهری، دروغ بزرگ!

طارمی – طاهری، دروغ بزرگ!/ سناریوسازهای کذاب مجازات می شوند؟

عبارات مهم : ایران

صحبت های مهدی طارمی راجع به پیوستنش به ریزه اسپور و محرومیت پرسپولیس و جریمه چند میلیاردی، نشان می دهد که یک “دروغ شرکت یافته،” پشت پرده تمام ماجراها هست. دروغی که تاوان سنگینی بر حیثیت فوتبال کشور عزیزمان ایران و تیمی پرهوادار بار کرد. براستی مسببان این دروغ سازی مجازات خواهند شد؟

به گزارش ایسنا، فوتبال کشور عزیزمان ایران تنش زخمی هست، نه از شکست که از دروغ. از بی مبالاتی مدیران فوتبال نشناس و مربیان و بازیکنان بی معرفت، آنها که از فوتبال فقط پولش را آشنا اند و از دنیای توپ گرد و زمین چمن، فقط دیده شدن راضی ارزش می کند. نه عرقی، نه تعصبی و نه اندیشه آینده نگر، هیچ یک جهت این دسته از فوتبالیست ها و مدیران، اهمیت ندارد. آنها فقط خود را می بینند و یک قدم جلوترشان را. اگر چاهی چند قدم آن طرف تر باشد، نه تنها نمی بینند که با سرعت به سمتش می روند و خود و فوتبال را با هم نابود می کنند.

سناریوسازهای کذاب مجازات می‌شوند؟ ، طارمی – طاهری، دروغ بزرگ!

فوتبال کشور عزیزمان ایران تنش زخمی هست، نه از شکست که از دروغ. مدیران فوتبال ایران، دغدغه آینده ندارند. مدیران فوتبال دولتی ایران، می خواهند تا هستند، محبوب باشند و دیده شوند و هنگامی که هم رفتند، دیگر کاری به کار فوتبال و تیم و هوادارش ندارند. بدهی های سرسام آور دو تیم بزرگ پایتخت نمونه بارز مصیبتی است که گریبان فوتبال کشور عزیزمان ایران را گرفته هست. هر چه هم بگوییم، فایده انگار ندارد.

فوتبال کشور عزیزمان ایران تنش زخمی هست، نه از شکست که از دروغ. فوتبال ایران، فوتبال دولتی ایران، به پل معلقی ماند که بند بندش از هم گسیخته و هر طرفش را که می گیری، طرف دیگرش در می رود و هر آن است که فرو بریزد. یک نمونه اش پیراهن قرمزهای پایتخت. هواداران پرشمار پرسپولیس بعد از آن که چند سال کابوس وار را سپری کردند و غصه خوردند و ترسیدند، نرم نرمک به ساحل آرامش می رسیدند که تیری از غیب بر قلب ارزش خورد. نه از غیب، البته که “غیب” با تیم محبوب پایتخت کشور عزیزمان ایران دشمنی ندارد، هر چه است از خودی است.

صحبت‌های مهدی طارمی راجع به پیوستنش به ریزه‌اسپور و محرومیت پرسپولیس و جریمه چند میلیاردی، نشان می‌دهد که یک “دروغ سازمان‌یافته،” پشت پرده تمام ماجراها هست. درو

پرسپولیس تنش زخمی است نه از شکست که از دروغ. برانکو و شاگردانش در سرنوشت مشکل و شکست، تیم را سر پا نگه داشتند و جبر قانون لیگ که تفاضل گل را بر بازی رو در رو ترجیح می داد، جام را از آنها گرفت و به خوزستانی ها داد. بعد از آن، هر طور که بود، تیم حفظ شد و قهرمانی را با شایستگی و بی حرف و حدیث تصاحب کرد ولی این آخر ناملایمات پرسپولیس نبود. سرخ ها 15 حریف لیگ برتری را شکست دادند و جام را گرفتند ولی از پشت خود و خنجر نارفیق غافل ماندند.

فوتبال کشور عزیزمان ایران تنش زخمی هست، نه از شکست که از خنجر نارفیق. آقای فوتبالیست قبلا محبوب و حالا مغضوب، به دوربین نگاه می کند و از دروغ می گوید. دروغ نمی گوید ولی از دروغی می گوید که گفته و گفته اند، دروغی که هم فوتبال کشور عزیزمان ایران را بی آبرو کرد، هم پرسپولیس را محروم کرد و هم پای سیاست مداران بزرگ دو کشور را به بحثی کشاند که می شد اصلا پیش نیاید.

“خداوند کشور عزیزمان ایران را دور بدارد از سه چیز؛ از دشمن، از خشکسالی و دروغ.” فوتبال ایران، دشمن ندارد، برکتش هم زیاد است و هر سال، فوتبالیست های جوان و نوجوان مستعدی معرفی می کند ولی امان از دروغ. مهدی طارمی چشم در چشم دوربین، می گوید باشگاهش دروغ گفته و از او هم خواسته دروغ بگوید. این را می گوید تا عملکرد خود و باشگاهش را توجیح کند؛ عذر بدتر از گناه.

سناریوسازهای کذاب مجازات می‌شوند؟ ، طارمی – طاهری، دروغ بزرگ!

طارمی از پرسپولیس جدا شد و به ترکیه رفت، قرارداد بست و تمرین کرد ولی پشیمان شد. به هر دلیلی خواست که برگردد. آن طور که خودش ادعا می کند، کلوب و وکیلش گفته اند که “تو بیا ما کارها را ردیف می کنیم.” کارها را که نه ولی دروغ ها را ردیف کردند. علی اکبر طاهری، مدیرعامل وقت پرسپولیس مسئول آن دروغ ها است مگر آن که پاسخی برایش داشته باشد. اگر او ادعای طارمی را رد می کند، باید براق و روشن سخن بگوید. در غیر این صورت، متهمی است که اتهامش را پذیرفته و پاسخی ندارد.

باشگاه پرسپولیس، هم قدمت دارد، هم شهرت و هم هوادار با تعصب. این همه افتخار و اسم و رسم، با یک دروغ بر باد رفت و حالا فدراسیون جهانی فوتبال، کلوب سرخ پایتخت کشور عزیزمان ایران را به “عدم صداقت” می شناسد. هزینه این بی صداقتی از جیب چه کسی پرداخت می شود؟ پاسخ روشن است و تاسف بار. دولت که مالک کلوب هست، مجبور است هزینه ندانم کاری مدیرانش را بپردازد. ندانم کاری که نه، دانسته کاری کرده اند که حتی پای حسن روحانی و رجب طیب اردوغان را به ماجرا باز کرد. سخنگوی قوه قضاییه یک بار گفته بود اگر در ماجرای پرسپولیس و جریمه چند صد هزار دلاری اش، کلوب مقصر باشد، این قوه به آن ورود می کند. قوه قضاییه که نه ولی قوه مجریه ورود کرد و جریمه را حل و فصل کرد. شاید هم این میان، امتیازی به طرف ترک داده شده است باشد.

صحبت‌های مهدی طارمی راجع به پیوستنش به ریزه‌اسپور و محرومیت پرسپولیس و جریمه چند میلیاردی، نشان می‌دهد که یک “دروغ سازمان‌یافته،” پشت پرده تمام ماجراها هست. درو

از همه این ها گذشته باید از مسئولان ورزش کشور پرسید که حالا با مدیران وقت پرسپولیس و مخصوصا علی اکبر طاهری چه برخوردی صورت می دهند؟ آیا حساب و کتاب کارش را می خواهند و ریز به ریز عملکردش در قبال ماجرای ریزه اسپور را بررسی و حساب کشی می کنند یا پست دیگری به او می دهند و روی سرشان حلوا حلوایش می کنند؟ وزارت ورزش و جوانان باید در این زمینه براق سازی کند. یکی از مدیران منصوب وزارت منزل “دروغ” گفته و دیگران را مجبور کرده که همان دروغ را تکرار کنند. جریمه این خطا، چیست؟ جریمه کننده کیست؟

فوتبال کشور عزیزمان ایران تنش زخمی هست، نه از شکست که از دروغ. طارمی می گوید به او دروغ گفتند که اگر برگردد مشکلی پیش نمی آید. طارمی می گوید کلوب پرسپولیس به دروغ گفتند که “قرارداد طارمی با پرسپولیس قبل از قراردادش با ریزه اسپور بوده است.” طارمی می گوید که طاهری از او خواسته دروغ او را تکرار کند. شاید طارمی دروغ می گوید و چنین دیالوگی بین او و طاهری صورت نگرفته هست. یک طرفه به قاضی نمی رویم. اگر همه این حرف ها دروغ هست، یکی این وسط بیاید و راستش را بگوید.

سناریوسازهای کذاب مجازات می‌شوند؟ ، طارمی – طاهری، دروغ بزرگ!

فوتبال کشور عزیزمان ایران تنش زخمی هست، نه از شکست که از دروغ، دروغ، دروغ و خسته است از این همه دروغ.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | پرسپولیس | فوتبالیست | مهدی طارمی | فوتبالیست ها | علی اکبر طاهری | باشگاه پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs